ATEM
 
Shfleto artikuj sipas : Etiketave  |  Kategorive  |  Portaleve
JE BIZNES? KLIKO KETU

Arrestohet biznesmeni Fratari, për ndërtim pa leje

Në kuadër të lirimit të hapësirave publike, Policia e Tiranë
Mediat greke: "Dëbojeni Kasamin", gjesti ishte provokues

Mediat greke kanë kërkuar dëbimin nga skuadra të lojtarit shqiptar, Pajtim Kasami,që luan me Olimpia
Nishani: Vendimi i UEFA-s, i padrejtë, racizmi të dënohet

Ka reaguar kundër vendimit të UEFA-s edhe Presidenti i vendit, Bujar Nishani, duke e quajtur të padr
Noka: Arrestimi i Fratarit, hakmarrje politike e Ramës

Deputeti i Partisë Demokratike, Flamur Noka e ka cilësuar arrestimin e biznesmenit të ndërtimit, Haj
Prishtinë: “Plisat” protestë kundër UEFA-s

Grupi i tifozëve “Plisat” kanë nisur një protestë ditën e sotme kundër vendimit të UEFA-s.
Kakavijë: Sekuestrohen kondicionerë kontrabandë

Një sasi kondicionerësh kontrabande është bere i mundur te sekuestrohet në pikën kufitare me Greqinë
Vendimi i UEFA-s: Reagon Duka

Pas vendimit të UEFA-s ku i jepej 3 pikëshi skuadrës së Serbisë, ka reaguar Kreu i Federatës Shqipta
Arrestohen 3 persona në Tiranë e Korçë, u kapën me heroinë

Policia e Korçës dhe e Tiranës kanë vënë në pranga 3 persona të cilët posedonin heroinë të pastër.
Mediat e huaja: UEFA, me vendimin e saj, legjitimoi dhunën e

Nga "AFP" e "BBC" deri te "Toscana News" kanë përcjellë e komentuar lajmin.

Ofertat me te fundit nga ebuy.al
Galeria e dites
Vip
Bar Refaeli e përsosur në International Model honour
29 vjeçare izraelite ka tërhequr vëmendjen e të pranishmeve me një veshje një ngjyrëshe dhe mini, ndërsa ka mbërritur ne Dusseldorf te mërkurën ne darke.
Si prindi dhe fëmija, ja ngjashmëria e yjeve
Të njëjtët sy, e njëjta hundë e njëjta gojë. Sa ngjasojnë personazhet e famshme me prindërit e tyre dhe sa shumë i ngjajnë fëmijët e tyre? Ja një galeri për të parë më qartë këtë ngjashmëri!
Ofertat me te fundit nga tag.al


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


alpet

as
spitaliamerikan