ATEM
 
Shfleto artikuj sipas : Etiketave  |  Kategorive  |  Portaleve
JE BIZNES? KLIKO KETU

Festa e Vullkanit - Santorini

Mos e humbisni kete feste madheshtore. Santorini mbetet vendi ideal per pushime.
Vlorë: Arrestohet 28-vjeçari, akuzohet për 6 vjedhje në 4 mu

Policia e qytetit të Vlorës ka vënë në pranga shtetasin 28-vjeçar, Kreshnik Zeneli.
Gjakovë: Vriten xhaxhai dhe nipi, dyshohet për gjakmarrje

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e ditës së sotme në fshatin Marmull të komunës së Gjakov
Emërohet ambasadorja e të e Shqipërisë në BE

Ditën e djeshme, Presidenti Bujar Nishani, ka dekretuar ambasadoren e re të Shqipërisë në BE.
Arrestohen 5 punonjës të BSH

Shkon në tetë numri i personave të vënë në pranga, që janë jo vetëm punonjës të bankës, por edhe fam
Tragjedia në Mirditë: Banorët fajësojnë shtetin dhe firmën

Ngjarja e rëndë që ndodhi mbrëmjen e 30 korrikut ka revoltuar edhe më tepër banorët e fshatit Frang
Gjirokastër: Merret peng dhe torturohet një 38-vjeçar

Ngjarja ka ndodhur në rrethin e Gjirokastër, teksa 38-vjecari me iniciale V. S. ndodhej në stan.
Një armëpushim 72-orësh nis për Izraelin dhe Hamasin

72 orë, do të zgjasë armëpushimi mes Izraelit dhe Hamasit. Të dyja shtetet kanë rënë dakord për këtë
Klikimet e shumta bllokojnë web-faqen e Policisë së Kosovës

Është bllokuar për shkak të klikime të shumta faqja zyrtare në internet e Policisë së Kosovës.

Ofertat me te fundit nga ebuy.al
Galeria e dites
Vip
Raffaella Fico - Gianluca Tozzi, përkëdhelje të nxehta në det (Foto)
Martesa duket se është shtyrë për arsye të mëdha, pasi Gianluca Tozzi rezulton ende i martuar, por të dy vazhdojnë të jenë më të dashuruar se kurrë...
Sophie i tregon C.Ronaldon e Balotelin si.. trofe!
Bukuroshja britanike ka qenë e lidhur me të dy futbollistët, kur ata luanin në Angli.
Ofertat me te fundit nga tag.al


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


acdurres

spitaliamerikan